Angliški langai

Angliški langaiAML Baltic gamina „casement“ tipo angliškus langus langus.

Mūsų siūloma „casement“ langų sistema gaminama remiantis skandinavišku langų gamybos modeliu.

Kalbant apie technines savybes – tai lango rėmo storis 115 mm, varčios storis 68 mm arba 78 mm. Stiklo paketai iki 36 mm storio – dviejų arba trijų stiklų.
Šilčiausias ir populiariausias 2 stiklų variantas, kurio šiluminis laidumas 1,1 W/(m²•K), 3 stiklų variantas, kurio šiluminis laidumas 0,6 W/(m²•K).

Angliško tipo „casement“ langai taip pat gali būti kaustomi aliuminiu. Langų rėmai padengiami vokiečių firmos „Gutman – Nordwin“ aliuminio apkaustais, kurie gali būti dažomi visomis RAL spalvomis.

 

Angliškų langų varstymo tipai

 

Top swing (180°)

Persiverčiantis 180° arba „Top Swing“ – varstymo tipas, kai langą stumiant iš apačios į viršų galima pilnai perversti. Išorinis stiklas atsiduria patalpos viduje – tai ypač patogu norint nuvalyti langą. Langą patogiai atidarysite ir uždarysite naudodami rankeną rėmo apatinėje dalyje.

Top sliding (90°)

Prašliaužiantis 90° arba „Top Sliding“ – šis varstymo tipas ypač populiarus, kai langai nuvalymo atžvilgiu yra lengvai prieinami iš fasado pusės, tačiau itin aktualus patalpų vėdinimas. Šis varstymo būdas užtikrina maksimalų oro patekimą į patalpą. Šio tipo langai taip pat komplektuojami su rankenomis arba uždarymo kilpomis.

Top hung (180°)

Į viršų pakeliamas arba „Top hung“ – tai paprastas iš apačios į viršų pakeliamas langas, kuris gali būti tiekiamas su „senovinėmis“ uždarymo kilputėmis arba rankenomis.Į viršų pakeliamas arba „Top hung“ – tai paprastas iš apačios į viršų pakeliamas langas, kuris gali būti tiekiamas su „senovinėmis“ uždarymo kilputėmis arba rankenomis.

Side swing (180°)

Persukamas 180° langas arba „Side swing“ – tai dar vienas iš moderniųjų varstymo tipų, puikiai išsprendžiantis langų valymo problemą. Itin populiarus daugiaaukščiuose namuose. Šio tipo langai dedami ten, kur dėl viršijamų dydžio normų nėra galimybės įdėti perverčiamo lango.

Side sliding (90°)

Į šoną pršliaužiantis 90° arba „Side sliding“- tai dar vienas iš moderniųjų varstymo tipų puikiai išsprendžiantis langų valymo problemą. Itin populiarus daugiaaukščiuose namuose. Šio tipo langai dedami ten kur dėl viršijamų dydžio normų nėra galimybės įdėti perverčiamo lango.

Side hung (180°)

Šoninio atidarymo arba „Side opening“ tai tradicinis į šoną varstomas langas, kuris gali būti komplektuojamas tiek su uždarymo kilputėmis tiek ir su rankenomis. Pagal kliento poreikius gali būti kaustomas galvanizuotais, baltos spalvos arba net dekoratyviniais vyriais.

Fix

_Nevarstomas arba „Fix window“ tai langas su fiksuota – nedarinėjama varčia arba tik su stiklo paketu staktoje. Šie langai montuojami patalpose, kur vienoje patalpoje yra daugiau nei du langai, naudojami kaip vitrininiai langai, gali būti priderinami prie šalia stovinčių langų ar durų.

Atgal